Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

GOPS Nowiny

GOPS Nowiny

Spotkanie Wigilijne 2023 r.

Dnia 16.12.2023 r. w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa sportowego im. Włodzimierza Lubańskiego w Nowinach odbyło się organizowana przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowinach Spotkanie Wigilijne dla osób samotnych.

Spotkanie rozpoczęto życzeniami od Wójta Gminy Nowiny Sebastiana Nowaczkiewicza oraz zaproszonych gości. Ksiądz z Parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Nowinach ks. Józef Kubicza odmówił modlitwę. Wszyscy zebrani połamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli do wieczerzy wigilijnej. Spotkanie umiliły śpiewane przez dzieci kolędy i pastorałki ze Świetlicy „Miniaturka” przy Gminnym Ośrodku Kultury w Nowinach.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Marcin Król wraz z współpracownikami pragnie podziękować za tak liczne przybycie wszystkim zaproszonym gościom oraz życzyć zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Autor: Redaktor